Oferta

Ręczne
myjnie warsztatowe

Myjnia ręczna „SP”
Konstrukcja myjni „SP” jest wykonana z grubościennych profili co zapewnia jej dużą trwałość i nośność umożliwiającą mycie prawie każdego ciężkiego elementu mieszczącego się na blacie. Większość innych urządzeń tego typu jest wykonywana z cienkościennych blach giętych i następnie zgrzewanych co przypomina budowę karoserii samochodów osobowych. Jednak takie urządzenia po kilkuletnim myciu cięższych elementów tracą sztywność, odkształcają się i są bardziej podatne na korozję. W przypadku oferowanej przez nas myjni „SP” grubość elementów konstrukcji nośnej wynosi co najmniej 3mm, co zapewnia wystarczającą sztywność i zapobiega odkształceniu pod ciężarem mytych detali.

Ponieważ większość naszych klientów wymaga nie tylko solidnych i trwałych ale również możliwie tanich urządzeń, zdecydowaliśmy się na rezygnację z wszelkiego rodzaju elementów dekoracyjnych jak np. blaszana obudowa zakrywająca beczkę. Taki element spełnia całkowicie zbędne funkcje tzn. podwyższa cenę urządzenia i zakrywając jego wnętrze utrudnia szybkie zauważenie ewentualnych nieszczelności beczki a także utrzymanie czystości posadzki.
Stół SPStosunkowo duża powierzchnia robocza myjni pozwala nie tylko na mycie dużych i ciężkich elementów ale również umożliwia równoczesny demontaż, weryfikację, mycie i osuszanie większej ilości drobnych elementów na blacie roboczym. Starannie dobrane parametry przepływu zapewniają skuteczne osadzanie stałych zanieczyszczeń (opiłki, szlam) pod blatem roboczym i na dnie beczki. Zaleca się stosowanie w myjni alifatycznych płynów o temperaturze zapłonu ok. 60°C jak oferowane przez nas płyny czyszczące X1, X2 i Ekozmywacz Przemysłowy. Jeżeli myjnia ma pracować w szczególnych warunkach lub z nietypowymi płynami możemy ją wyposażyć w pompę zasilaną pneumatycznie.Dane techniczne Myjni ręcznej SP
Powierzchnia robocza: 1150 x 750mm
Dopuszczalne obciążenie: 200 kG
Zasilanie: 230V
Moc: 30W
Zalecane płyny: X1, X2, Ekozmywacz Przemysłowy