Oferta

Myjnie
ultradźwiękowe

Myjnia ultadźwiękowa

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji myjek ultradźwiękowych, które dzięki wykorzystywaniu ultradźwięków stosowane są do czyszczenia najbardziej skomplikowanych elementów, posiadających zaawansowane kształty. Urządzenia te sprawdzają się wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody oczyszczania nie znajdują zastosowania i trzeba skorzystać z zaawansowanych, nowoczesnych technologii. Myjka ultradźwiękowa jest projektowana w oparciu o wymogi procesów technologicznych Klienta i wykonuje się ją zawsze na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zawsze jest dopasowana do określonych potrzeb i daje wymagane efekty oczyszczania.


Myjka ultradźwiękowa jest szczególnie przydatna przy usuwaniu zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc czyszczonych elementów, np. wewnętrznych gwintów, szczelin, otworów, zagłębień itp. Przeznaczone do mycia detale wprowadza się do cieczy roboczej, a w niej pod wpływem ultradźwięków następuje zjawisko kawitacji, czyli powstawanie pęcherzyków pary, które następnie gwałtownie implodują. Kawitacja, zachodząca na powierzchni mytych detali, powoduje odrywanie od ich powierzchni złogów wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, jak np. opiłki, pyły, osady, oleje, smary itp. Odpowiednio dobrane parametry myjek ultradźwiękowych i cieczy roboczej pozwalają na dokładne mycie elementów o skomplikowanych kształtach zapewniając wysoką jakość oczyszczonych powierzchni.


Wszystkie myjki ultradźwiękowe naszej produkcji powstają z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, bowiem naszym celem jest tworzenie nie tylko urządzeń wydajnych i efektywnych w oczyszczaniu, ale również trwałych, które sprawdzają się również w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. Abyście Państwo mogli zakupić u nas rozwiązanie dopasowane w stu procentach do Waszych potrzeb, oferujemy również fachowe doradztwo.


Zalety naszych myjek ultradźwiękowych:

  • maksymalna czystość w krótkim czasie,
  • czyszczenie skomplikowanych części,
  • bezpieczeństwo dla oczyszczanych elementów,
  • łatwość użytkowania,
  • indywidualne parametry.